LFPS AKERSHUS

Navn Verv e-postadresse Adresse Tlf.nr.
Bjørn Danielsen Leder bjdanie@online.no Skjæret 62, 1390 Vollen 911 18 217
Arne Furulund Økonomi-

ansvarlig

arne.furulu@gmail.com Hattemakerlia 86,

2019 Skedsmokorset

918 41 973
*Helene Kjølstad Nestleder/

Sekretær

helene.kjolstad@gmail.com Skogblomstv. 110, 1470 Lørenskog 971 10 207
Wenche Gabrielsen Styremedlem wlis-g@online.no Fjellstadvn. 22, 2009 Nordby 905 11 259
Kjell Rehoff Larsen Styremedlem rehoff51@gmail.com Rudsberget 2, 2005 Rælingen 414 71 602
Bjørn Nordengen VaraMedlem bjo-nord@online.no Kornmoenga 17,

1413 Tårnåsen

948 59 525

LFPS AGDER

Navn Verv Epost Adresse Tlf.nr.
Johannes G Torstveit Leder ietorstv@online.no Vegårshei 46678450
Sven Ordahl Kasserer sven@ordahl.no Risør 92685450
Karin Blixt Sekretær kajkarin@online.no Arendal 90067321
Brit Egeland Styremedlem Arendal 90800849
Marie Bernadette Ntahorwamiye Styremedlem ntaho@online.no Arendal 40090821

LFPS BUSKERUD

Navn Poststed Mobil Epost Verv/tilgang
Anne-Lise Bekkevold VIKERSUND 48096818 annelise.bekkevold@gmail.com Leder
Asbjørn Huka KONGSBERG 90609099 asbjorn@huka.no Sekretær
Asbjørn Huka KONGSBERG 90609099 asbjorn@huka.no Økonomiansvarlig/Kasserer
Rolf Ole Ask SVELVIK 41565670 rol-ol-a@online.no Styremedlem
Vigdis Lindberg SVELVIK 41733667 rol-ol-a@online.no Styremedlem
Torill Huka KONGSBERG 92637565 toril@huka.no Varamedlem

LFPS HEDMARK

Mona Elisabeth Myrer VÅLER I SOLØR 45605790 mona.myrer@gmail.com Leder/Sekretær
Arni Bjørn Haraldsson NAMNÅ 97718400 arnibjorn@icelandichorse.no Økonomiansvarlig/Kasserer
Evy Moen NES PÅ HEDMARKEN 45616722 moenevy@gmail.com Styremedlem
Marit Solum Korbøl GRUE FINNSKOG 41678319 msk.mustasuo@gmail.com Styremedlem
Per Arne Moen NES PÅ HEDMARKEN 90754070 Varamedlem
Håkon Jacobsen HAMAR 48092853 haakon.jac@online.no Varamedlem

LFPS HORDALAND/VESTLAND

Navn Poststed Mobil Epost Verv/tilgang
Liv Grethe Markussen RÅDAL 48126667 livgmar@gmail.com Leder
Berit Singdahlsen FYLLINGSDALEN 98070175 berit.singdahlsen@hotmail.com Økonomiansvarlig
Eli Solberg NESTTUN 48275496 eli.solberg@me.com Sekretær
Olav Torpe FYLLINGSDALEN 98024453 siri@torpe.info Styremedlem
Vigdis Bakke Konradsen FYLLINGSDALEN 99485875 vigdkon@online.no Nestleder
Asbjørg Kleiveland Lindås 99473532 asbjørg_kleiveland@hotmail.com Varamedlem
Siri Torpe Fyllingsdalen 92037365 siri@torpe.com Varamedlem
Arne Haugen Rådal 98624990 arneifaas@gmail.com Varamedlem

 

LFPS NORDLAND

Navn Poststed Mobil Epost Verv/tilgang
Edvard Elvegaard ØRNES 95825205 stiholmen@mac.com Leder
Gerd Henriksen REIPÅ 45079596 gerhenr@hotmail.com Økonomiansvarlig/Kasserer
Knut Eirik Løkeng SALTSTRAUMEN 97060364 Styremedlem
Michal Bye ULVSVÅG 95096477 mi-by@online.no Varamedlem
Ann Live Kristensen BODØ 95870077 annlive@live.no Varamedlem

 

LFPS NORDVEST

Denne informasjonen er foreldet. Har ikke lykkes å få oppdatert informasjon frå laget enda.

Navn Poststed Mobil Epost Verv/tilgang
Lisbeth Solheim GRØA 95230050 lidresol@hotmail.com Leder
Anita Rikdal ÅLESUND Økonomiansvarlig/Kasserer
Ukjent Nestleder
Ukjent Sekretær
Astrid Dalen ÅLESUND 92200869 Varamedlem
Geir Strømsholm KRISTIANSUND N 95127111 geir.stromsholm@gmail.com Varamedlem

LFPS OPPLAND

Navn Poststed Mobil Epost Verv/tilgang
Annelise Mollatt Krågsrud JAREN 91532749 perkraag@online.no Leder
Berit Solberg GJØVIK 90875883 berit.solberg@hotmail.com Sekretær
Martin Juan Carlo Solberg-Søreng REINSVOLL 47655056 martin_1006@icloud.com Styremedlem
Per Krågsrud JAREN 47833008 perkraag@online.no Økonomiansvarlig/Kasserer
Vera Christine Johannessen EINA Varamedlem
Magnus Johanssen GJØVIK 93422254 magnus.johanssen@hotmail.com Varamedlem

LFPS OSLO

 

Bjørn Olav Rosseland OSLO 90115697 bjorn.rosseland@nmbu.no Leder
Bjørg Kirsti Østvang Brumundal 99154703 kirsti.vang@gmail.com Sekretær
Annie Karlsen RÆLINGEN 92241207 annie.karlsen@getmail.no Økonomiansvarlig/Kasserer
Helle Campbell OSLO 90791863 helle.campbell@outlook.com Styremedlem
Aud Bergstøl OSLO 98820546 audbergs@online.no Nestleder
Luis Gran Oslo 94989846 bjorg@wrap.no Varamedlem

LFPS ROGALAND

Kjell Inge Bringsvær SVEIO  

46316403

kbrin@haugnett.no Leder
Anne Grethe Alvestad HOMMERSÅK 94828438 anne-grethe@alvestad.name Nestleder
Aud Torhild Fjellså HAFRSFJORD 90677769 audtf@online.no Sekretær
Jorunn Svanevik KARMSUND 95115192 josvane@haugnett.no Økonomiansvarlig/Kasserer

LFPS TELEMARK

Navn Poststed Mobil Epost Verv/tilgang
Jan Ivar Hennum SKIEN 41338848 jan-henn@sf-nett.no Leder
Britt Ejme PORSGRUNN 92088083 b-r.ejme@online.no Nestleder
Britt Ejme PORSGRUNN 92088083 b-r.ejme@online.no Sekretær
Elias Nakken SKIEN 92035769 elias_arne@msn.com Økonomiansvarlig/Kasserer
Rolf Ejme PORSGRUNN 91512989 b-r.ejme@online.no Styremedlem
Rose Marie Hennum SKIEN 99387367 jan-henn@sf-nett.no Varamedlem

LFPS TRØNDERLAG

 

Jomar Morten Kvitland Kvål  415 30 001 kvitland@yahoo.com Leder
Ketil Halvor Sundseth BJUGN  907 66 770 ketilsundseth@gmail.com Økonomiansvarlig/Kasserer
Marit Berg Eldegard MELHUS  932 57 522 eldegardm@gmail.com Nestleder
Gunnbjørg Lamdertsen TRONDHEIM 980 59 169 gujola44@gmail.com Sekretær
 Wigdis Rønning Berg VANVIKAN vigdis61@online.no Styremedlem
Turid Bugge Strøm TRONDHEIM 99365536 turid.b.strom@hotmail.com Varamedlem
Odd Einar Hollås STEINKJER 91786016 odd.hollas@ntebb.no Varamedlem
Betty Chinca TRONDHEIM 97628395 lacitoch@hotmail.com Varamedlem

LFPS VEST-AGDER

Navn Poststed Mobil Epost Verv/tilgang
Berit Johansen KRISTIANSAND S 41411796 bebba@live.no Leder
Rolf Reinertsen KRISTIANSAND S 92261908 rolf@reinertsen.net Økonomiansvarlig/Kasserer
Gudrun Meyer KRISTIANSAND S 90180867 gmeyer@online.no Sekretær
Einar Robstad VENNESLA 97047282 eirob@online.no Styremedlem
Kari Rønholt Hansen KRISTIANSAND S 90643468 karirhansen@hotmail.com Styremedlem
Ellen Kaurin KRISTIANSAND S 98496109 ellenkaurin@gmail.com Varamedlem
Kjell Rode Hegglund KRISTIANSAND S 91586378 k-rodhe@online.no Varamedlem

LFPS VESTFOLD

Navn Poststed Mobil Epost Verv/tilgang
Torunn Jacobsen VESTSKOGEN 91193461 toru-jac@online.no Leder
Ellen Damsleth STOKKE 90582412 ellendamslethas@gmail.com Sekretær
Jorunn Rimstad KVELDE 93204859 leo-no@live.no Økonomiansvarlig/Kasserer
Line Mau Vegum LARVIK 92611178 linevegum@gmail.com Styremedlem
Toril Kvaale Eriksen HORTEN 99381426 toril.kvaale.eriksen@online.no Styremedlem
Kari Miriam Johansen HORTEN 90910489 kamjoh4@gmail.com Varamedlem

LFPS ØSTFOLD

 

Navn Poststed Mobil Epost Verv
Berit Eira 40401247 beira4711@gmail.com Leder
Grethe Olsen 95154954 grkaol37@gmail.com Nestleder
Willy Aagaard 47276501 w.k.aagaard@gmail.com Økonomiansvarlig
Aud Åsheim 97039725 auaashei@gmail.com Sekretær
Karin S. Johansen 91836161 karinsj43@gmail.com Styremedlem
Randi Vold 93832402 vold.randi@gmail.com 1.varamedlem
Alfhild Karlsen 93871364 alfhild.kiss@hotmail.com 2. varamedlem